نتایج جستجو برای عبارت :

نیروی محرکه

شده اینقدر دلتان تنگ بگیرد که حس کنید دیگر امانی باقی نمانده باشد برایتان؟ نمیدانم ، سخت دلگیر شده‌ام . سخت از خودم دلگیر شده‌ام و سخت دارم تمام زخم ها را با آثارشان با جزئیات دردهایشان به یاد می آورم ، یک جور خود آزاری محسوب میشود این کار ؛ مگرنه؟! دلم معجزه .. نه ، پشیمان شدم دلم معجزه نمیخواهد . دلم میخواهد بلند شم و دیگر خودم را شرمنده نبینم ، دیگر مغموم نبینم . دلم سخت تنگ است ولی معجزه .. ته دلم ، گوشه ی آن بطن راست یک معجزه ی کوچک میخواهد . ی
این چند روز حالم یه جور خاصی بود ، حس میکردم به یه نیروی قوی احتیاج دارم یه انرژی واسه شروع دوباره زندگی
یه توبه
یه تغییر
یه بازگشت
یه نیرو محرکه
یه انرژی
جمعه غروب نماز جعفر طیار خوندم و توبه کردم و از خدا خواستم کمکم کنه.
چقدر زندگی با خدا لذت بخش و پر از آرامشه.
دریافت
یک کلاس جستار نویسی تا مقاله نویسی دارم میرم این کلاس با تدریس دکتر حامد صفائی پور هست.من واقعا از این کلاس علاوه بر بعد آموزشی اش به عنوان یک نیروی محرکه برای غلبه بر اینرسی زیادی که بعد از نوشتن پایان نامه دکتری در من بوجود آمده استفاده می کنم 
این وبلاگ هم تکلیف همین کلاسه. واقعا هم مفید بوده یعنی هم در من هم در بقیه بیشتر داره به بوجود آمدن روحیه پژوهشی کمک میکنه
هفته قبل با وجود اینرسی خیلی زیادم و بی میلی به ادامه تم تحقیق پایان نامه ام ،
آرامش و اطمینانه که آدم رو به عشق می رسونه .. و رسیدن به عشق آرامش و اطمینان می آفرینه ..
در حقیقت، عاشق شدن انسان، دلیل وجود عشق در جاییه_ دور یا نزدیک، درون یا بیرون وو .. _ که میشه نیروی محرکه حرکت انسان به سوی آرامش و طمأنینه

رابطه ای دوسویه .. با شدت و ضعفی متنوع 
که به مرحله رشد انسان بستگی داره .. 

به هر میزان که عاشق تر باشی، به همون شدت هم دقت و توجه و درک تو به پدیده ها بیشتر میشه .. 
این مفهوم پدیده ها می تونه بسیار گسترده باشه .. 

الهی ب
اگر غول سیاه افسردگی مرا نبلعد، غول قهوه ایِ مشتقِ عزیز، نوسان و موج گرامی، جریان های سری و موازی، نیرو محرکه، گراف، پارامترهای بیضی و هزاران کوفت و درد و زهرمار دیگر قطعا این کار را می کند.
+ زاویه بین نیم مماس چپ و نیم مماس راست یه تابع دخلش به من چیه ناموسا؟ یکی به من بگه. 
#غرغرو...
+ بشنویم. هرکی گوش نده زاویه نیم مماس چپ و راستشو گم کنه به حق پنشتن.
+ پروسه ثبت نام کنکور حتی از پروسه زایمان هم سختتره. اینو امروز فهمیدم.
دیزل ژنراتور :
دیزل ژنراتور مرکب موتور دیزل و دینام برای تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی ساخته شده‌ اند. مجموعه‌هایی که به طور گسترده برای مکان‌های بدون اتصال به شبکه برق و برای تأمین برق اضطراری ساخته می‌شوند. دیزل ژنراتورها می‌توانند از 5 تا 21 کیلو ولت آمپر برای منازل، فروشگاه ها، ادارات کوچک استفاده شود و تا (4000KVA/4MVA) قابل استفاده برای واحد های اداری بزرگ و کارخانه‌ها جریان الکتریسیته تولید کنند. یک ژنراتور ۲۰۰۰ کیلو ولت آمپر (3
سال‌ها دل طلب جام‌جم از ما می‌کرد    و‌آنچه خود داشت ز بیگانه تمنّا می‌کرد
هر چه از بیرون می‌گیری شاید برای لحظاتی از تو کوهی از انگیزه بسازند اما با گذر زمان جز مقداری سنگ و صخره از این کوه نمی‌ماند! پس شاید بهتر باشد نگاهت را به سمت خودت متوجه کنی و نیروی محرکه مورد نیازت را داخل خودت جست و‌جو کنی، با این کار آتشفشان انرژی و انگیزه خودت خواهی شد و چشمانت دیگر به کف زدن‌ها و سرتکان دادن‌های دیگران نخواهد بود.
+سید علیرضا مصطفوی
کلیپ آموزش ساخت پروژه کاروفناوری
کلیپ آموزش ساخت اسباب بازی هواپیمای سبک با نیروی محرکه کش
Rubber Band Plane
کاربران محترم همان طور که می دانید امروزه با گسترش بازی های رایانه ای و اندرویدی افراد دورهمی و ارتباط کم تر و ضعیف تری با هم دارند که این یکی از عیوب این بازی هاست. در زمان گذشته بازی های فیزیکی باعث می شد دوستان و افراد خانواده تعامل و ارتباط خیلی زیادی با هم داشته باشند که این خود باعث نزدیکی و لذت بیشتری می شد.
در ادامه مطلب فیلم آموزش ساخ
ابزار بادی یا ابزار پنوماتیک یکی از پرکاربرترین نوع ابزارآلات صنعتی می باشد که پایه و اساس و نیروی محرکه آن از فشار باد تامین می گردد. برای این گروه از ابزار نام های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد که از مهم ترین آنها می توان به ابزار بادی (air tools)، ابزار پنوماتیک و ابزار نئوماتیک اشاره نمود که تلفظ آن به زبان های فرانسه و انگلیسی می باشد. در ادامه نگاهی به انواع ابزار آلات بادی، کاربرد و مزایا و معایب آنها خواهیم داشت. با فروشگاه ابزار بادی
چه افتخاری از این بالاتر که یک دانمارکی نیز در بین ۱۰ خودرو گران
دنیا حضور داشته باشد؟ زنوُ ST۱ با چهر‌ه‌ای که اصلاً انتنظار نمی‌رفت از
پس یک شرکت تازه‌ تاسیس بربیاید، تولید شد. قوای محرکه این خودرو ۷ لیتری
با آرایش 8 سیلندر Vشکل است. قدرت خروجی آن را ۱۲۵۰ اسب‌بخار اعلام
کرده‌اند. در حقیقت این همان پیشرانه با کد LS۷ است که جنرال موتورز آن را
برای فروش آماده کرده است.

درباره این خودرو نکته
جالبی وجود دارد. مکانیزم تقویت و پرخورانی در قوای
گوگل، امپراطوری خود را روی پایه‌های تبلیغات استوار کرده است و شاید با ازبین‌رفتن صنعت تبلیغات دیجیتال شاهد سقوط آن باشیم.
گوگل از زمان تأسیس در سال ۱۹۹۸، یکی از نیروهای محرکه‌ی مهم در دنیای
فناوری بوده است. غول موتور جست‌و‌جو، سهم اصلی درآمد خود را در وضعیتی از
تبلیغات به‌دست آورد که مصرف‌کننده‌ها از تبلیغات متنفر هستند. این مدل
درآمدی یعنی گوگل در مسیری به سمت نوآوری قرار نداشته و شاید فرصت‌های
زیاده هم از دست داده است. البته آن‌
اسکوتر برقی، در واقع یک دوچرخه یا موتورسیکلت کوچک برقی است که نیروی محرکه آنها از باطری تامین می شود و اگر کامل شارژ شود تا حداکثر یک ساعت می توان از آنها استفاده کرد. این وسیله دو پدال گاز و ترمز دارد و رانندگی با آنها بسیار آسان است. نکته جالب این است که استفاده از این وسیله نقلیه برای بانوان نیز مجاز است و بسیار مورد استقبال بانوان در این جزیره قرار گرفته است.

ادامه مطلب
دستگاه بسته بندی کروسان با قابلیت نصب سلفون تا عرض 50 سانتی متر و سرعت بسته بندی 20 تا 120 بسته در دقیقه و نیروی محرکه 1 عدد الکتروموتور و 1 عدد گیربکس در ماشین سازی مسائلی طراحی و تولید می گردد. این دستگاه با قابلیت هایی نظیر کنترل و تنظیم سلفون توسط صفحه نمایش لمسی، سیستم تاچ اسکرین، سیستم plc بسیار قوی، تنظیم حرارت به صورت دیجیتال، تغییر سرعت و سایز بسیار ساده و ... می باشد.
خودرو برقی، خودرویی است که به جای موتور درون‌سوز از باتری برای نیروی محرکه استفاده می‌کند. قدمت ساخت اولین خودروهای برقی به قرن نوزدهم می‌رسد. از سال 1387 در جهان به علت پیشرفت فناوری باتری و نگرانی از افزایش گازهای گلخانه‌ای، ساخت خودرو برقی در سطح صنعتی در جهان آغاز شد. در ایران برای نخستین بار در سال 1393 در مرحلۀ نخست یک خودرو دوگانه برقی-بنزینی رونمایی شد و برای اولین بار در ایران نمونۀ آزمایشی خودرو تمام برقی از دی ماه سال 1396 در کشور رون
Google Panda آخرین بروزرسانی سریع طوفان. من بازاریاب ها را برای پاسخ به پاسخ ها ارسال کرده ام. این یک راز نیست. هر راهنمای نوشتن مقاله را بخوانید و به احتمال زیاد به تکنیک ها و تاکتیک های سئو توجه خواهید کرد. تاکنون SEO به عنوان نیروی محرکه اصلی نتایج موتور جستجو بوده است. این …The post راهنمای نوشتن مقاله – SEO VS UCO appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2KMhEoZ
مشاهده مطلب در کانال
دیزل ژنراتور :
دیزل ژنراتور مرکب موتور دیزل و دینام برای تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی ساخته شده‌ اند. مجموعه‌هایی که به طور گسترده برای مکان‌های بدون اتصال به شبکه برق و برای تأمین برق اضطراری ساخته می‌شوند. دیزل ژنراتورها می‌توانند از 5 تا 21 کیلو ولت آمپر برای منازل، فروشگاه ها، ادارات کوچک استفاده شود و تا (4000KVA/4MVA) قابل استفاده برای واحد های اداری بزرگ و کارخانه‌ها جریان الکتریسیته تولید کنند. یک ژنراتور ۲۰۰۰ کیلو ولت آمپر (3
آموزش ساخت خودرو کشی
Simple Car with Rubber
در کلیپ زیر ساخت یک نوع خودروی ساده و خلاقانه با نیروی محرکه باند کشی آموزش داده می شود امید است دیدن این کلیپ باعث افزایش یا انگیزش خلاقیت شما شود و بتوانید کارهای خلاقانه تری بسازید.
درجه سختی : آسان
حجم 16 مگابایت
دانلود در ادامه مطلب
پخش آنلاین

دانلود با لینک مستقیم
دانلود با لینک غیر مستقیم
دانلود پروژه های خلاقانه و ابتکاری
فروشگاه آنلاین کاروفناوری

برای استفاده از
چرا نمیتونیم از حداکثر توانمون بهره ببریم؟!چرا نمیتونیم نهایت تلاشمون رو کنیم؟!
همیشه زمان هایی رو داشتیم که با خودمون بگیم؛بایدبیشتر تلاش میکردم.باید بیشتر سعیمو میکردم.میتونستم بیشتر تلاش کنم.باید وقت بیشتری روش میگذاشتم‌.
حالا من دقیقا در نقطه ی قبل از این جملات قرار دارم.با وجود اینکه میدونم که ممکنه در آینده همچین جملاتی رو استفاده کنم،چرا باز هم طبق همون روال قبلی دارم پیش میرم؟!چطور میتونم واقعا با آگاهی نهایت تلاشم رو بکنم؟
دارم
آموزش ساخت خودرو کشی
Simple Car with Rubber
در کلیپ زیر ساخت یک نوع خودروی ساده و خلاقانه با نیروی محرکه باند کشی آموزش داده می شود امید است دیدن این کلیپ باعث افزایش یا انگیزش خلاقیت شما شود و بتوانید کارهای خلاقانه تری بسازید.
درجه سختی : آسان
حجم 16 مگابایت
دانلود در ادامه مطلب
پخش آنلاین

دانلود با لینک مستقیم
دانلود با لینک غیر مستقیم
کلیپ های دیگر ساخت خودرو کشی
دانلود پروژه های خلاقانه و ابتکاری
فروشگاه آنلاین
نیروی محرکه آسانسورهای کششی یا همان موتور به دو دسته کلی گیربکس دار و بدون گیربکس تقسیم می شود که در این مطلب به دسته اول (موتور های گیربکس دار) اشاره گردیده است.
در صورتیکه نیازمند مشاوره جهت انتخاب و خرید یک موتور مناسب برای ساختمان خود هستید، با پشتیبانی فنی شرکت تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان بهره مند گردید.
جهت خرید و اطلاع از قیمت موتورهای آسانسور با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.
ادامه مطلب
شادی عنصری برای موفقیت
برای بسیاری از ما، شادی عنصری برای موفقیت نیست.بلکه، در بیشتر اوقات، این احساس را به بعد از موفقیت موکول کرده و تا رسیدن به آن، دچار استرس و نگرانی هستیم.

آیا تا به حال از خود سوال کرده اید که آیا شادی عنصری برای موفقیت می تواند باشد یا نه؟یا اینکه برای موفق بودن باید شاد بود یا نه؟بهتر است برای رسیدن به پاسخ سوال، به دوران کودکی خود بازگردیم.نمره های خوب، تکالیفی که سر وقت انجام شده اند همگی کلیدی بودند در ایجاد حس خوب
مرسدس بنز در نمایشگاه خودرو ژنو 2019 کانسپت ون تمام الکتریکی EQV را معرفی کرد و اکنون نوبت به معرفی نسخه تولیدی آن رسیده است.از نظر ظاهری، مرسدس EQV تفاوت زیادی با مدل کانسپت ندارد. طراحی EQV تعادل خوبی بین آیرودینامیک و زیبایی دارد. در داخل کابین هم با طراحی مدرنی روبه‌رو هستیم که پیش‌تر در نمایشگاه خودرو ژنو مشاهده کرده بودیم. مرسدس بنز ترجیح داده که به جای استارت بدون کلید، از کلید سنتی استفاده کند که برای یک خودرو تمام الکتریکی کمی عجیب است. ا
در مطلب قبلی نوشتم که نمی‌دانم نوشتن به بهبود حالم کمکی خواهد کرد یا نه، اما ظاهرا بی اثر نبوده است: امروز کمی بر احوالاتم مسلط تر بودم.
تصمیم گرفتم بیشتر بنویسم. تصمیم گرفتم مرتب بنویسم. شاید نوشتن آن درمانی باشد که دنبالش هستم و هنوز پیدایش نکرده ام.
افکارم
افکارم مثل چند کلاف نخ در هم گره خورده هستن و هر لحظه یک سر نخ را پیدا می‌کنم و بعد از چند لحظه به چنان گره‌ای می‌رسم که ترجیح می‌دهم در جستجوی یک سر نخ دیگر باشم.
دارم تلاش میکنم خودم ر

« اصل توحید این صلاحیت را دارد که مانند آب، ریشه ی همه ی اندیشه های دیگر را سیراب کندو مانند خون، به همه ی اجزا و اندام ها غذا برساند و مانند روح، برپا دارنده و زندگی بخش همه ی اندام ها باشدو قوه ی محرکه ی یک مکتب باشد»۱.

۱- مجموعه آثار شهید مطهری،ج۲۶،ص ۹۱
تنوع آب و هوایی در شهرها و کشورهای مختلف سبب می شود که در هر منطقه از پوشش های مناسب با آن آب و هوا استفاده شود. یکی از این پوششها سقف متحرک است این نوع پوشش علاوه بر اینکه فضای محیط را زیبا می سازد، به راحتی از آب و هوای آن منطقه نیز می توان استفاده کرد. باید دانست که سقف متحرک که یکی از انواع سقف برقی است می تواند از شیشه، صفحات فلزی عایق شده ، صفحات پلکسی و . . . ایجاد شود از طرفی این سقف ها در دو حالت اتوماتیک و دستی در دنیا موجود است.

سقف متح
نیروی محرکه آسانسورهای کششی یا همان موتور به دو دسته کلی گیربکس دار و بدون گیربکس تقسیم می شود که در این مطلب به دسته اول (موتور های گیربکس دار) اشاره گردیده است.
در صورتیکه نیازمند مشاوره جهت انتخاب و خرید یک موتور مناسب برای ساختمان خود هستید، با پشتیبانی فنی شرکت تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان بهره مند گردید.
جهت خرید و اطلاع از قیمت موتورهای آسانسور با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. (کلیک کنید)
ادامه مطلب
من سال 98 رو با نگاه منفی ویژه‌ای به همراه احساس افسردگی حاد شروع کردم؛ از خودم و کارم و زندگی و جمیع شرایطی که داشتم، ناراضی بودم. روزهای آغازین اردیبهشت، این احساس به اوج خودش رسید و من غمگین‌ترین جوان بیست و نه ساله‌ی این شهر بودم که با بغض وارد دهه چهارم زندگیش می‌شد.
خوشبختانه تغییر استراتژیک شغلی، قبل از پایانِ بهار، فضای زندگیم رو عوض کرد، حالم رو خوب کرد، انرژیم رو زیاد کرد؛ یه جورایی موتور محرکه‌ام شد برای رسیدن به اون چیزی که از ا
دستگاه مکنده شهری مدل STV 3500 از تولیدات شرکت اسب زر برای جمع آوری انواع زباله های خشک (برگ، پاکت، قوطی، ظروف یکبارمصرف، خاک،پ لاستیک و…) مورد استفاده قرار میگیرد.این مکنده برروی یک ماشین نصب شده که مجهز به بغل گیربکس و پمپ هیدرولیک است تابه راحتی بتوان زباله های جمع آوری شده را تخلیه نمود. ماشین در محل های آلوده تردد کرده و با لوله خرطومی به طول 6 متر و قطر 6 اینچ زباله ها را مکش میکند. میزان این مکش در هر ساعت 3500 مترمکعب است که در مخزنی به ابع
در اندیشه استاد مطهری، ریشه ی همه ی مباحث، « توحید » است؛ چرا که « اصل توحید این صلاحیت را دارد که مانند آب، ریشه ی همه ی اندیشه های دیگر را سیراب کند و مانند خون، به همه ی اجزا و اندام ها غذا برساند و مانند روح، برپا دارنده و زندگی بخش همه ی اندام ها باشد و قوه ی محرکه ی یک مکتب باشد»، « با اینکه انسان گمان می کند که توحید، یکی از مسائل اسلام است و هزاران مسئله ی دیگر در اسلام  در کنار توحید قرار گرفته است، ولی وقتی با نگاه دقیق تر می نگرد،می بین
تو بنفش می پوشیدی و من سبز. می گفتی به آرزوهامون می رسیم #مظاهر . می گفتی اپلای می کنیم، اگه نشد لاتاری ثبت نام می کنیم. گفتم من رای سفید می ندازم، به سلامتیِ سفیدیِ چشم هات. حکم بازی می کردیم، گفتم حکم پیک باشه به سلامتیِ سیاهیِ مردمک چشم هات. دکتر بودی و کلاس کاریت بالا بود. من مهندس بودم و پاره وقت توی اسنپ کار می کردم و کلاس کنکور حسابان و عربی می ذاشتم. رژ لب کالباسی و فرموژه و بوت مشکیِ برّاق و ‌... (اجازه بده نگم!) . بچه ها می گفتن این هوسه نه عش
آسانسورهای آکاردئونی (قیچی متحرک)  تنها قادر به جابجایی عمودی هستند. این بالابر دارای یک مکانیزم پانتوگراف است که زمانی که یک نیروی درونی به طرف مکانیسم اعمال می شود، ارتفاع می گیرد و زمانی که نیروی بیرونی اعمال می شود، کوتاه می شود. همانطور که مکانیزم بلند می شود و کوتاه می شود، نیروی بالادستی به سکو متصل افزوده می شود، و به این ترتیب سبد به سمت بالا و پایین حرکت می کند. بسته به مدل، اجزای هیدرولیک، پنوماتیک و یا مکانیکی عمل می کنند تا نیروی

طرح این دستگاه بر گرفته از کمباین جاندیر میباشد و کلیه ی قطعات آن از
 فروشگاههای لوازم یدکی کمباین قابل خرید میباشد.
نیرئی محرکه ی دروگر گندم(مانند خرمن کوب) از طریق تراکتور تامین میشود و
 این نیرو توسط لوله ی گاردان  به دیفرانسیلمنتقل میشود.
 با کار کردن دیفرانسیل فولی هایی که روی شفت آن نسب شده اند  شروع
 گردش کرده و توسط  چند تسمه کلیه ی قطعات دستگاه را وادار به کار میکنند
 قطعاتی چون: 1-لوله ی گرداننده ی چادر 2- سه راهی و تیغه های برنده ی
Google Panda آخرین بروزرسانی سریع طوفان. من بازاریاب ها را برای پاسخ به پاسخ ها ارسال کرده ام. این یک راز نیست. هر راهنمای نوشتن مقاله را بخوانید و به احتمال زیاد به تکنیک ها و تاکتیک های سئو توجه خواهید کرد.تاکنون SEO به عنوان نیروی محرکه اصلی نتایج موتور جستجو بوده است. این در حال تغییر است بگذارید UCO را معرفی کنم. UCO کودک جدیدی است که قبلاً به عنوان محتوای با کیفیت بالا شناخته می شد.چرا کسی در مورد موتور جستجو می پرسد؟ عقل سلیم به شما می گوید که محقق
 یکی از مهمترین انتخاب ها در قطعات آسانسور انتخاب موتور آسانسور مناسب است در واقع موتور آسانسور از قطعات مهم آسانسور می باشد و یکی از فاکتورهای مهم هر آسانسور می باشد. البته انواع مختلفی از موتورهای آسانسور وجود دارد مانند موتورهای گیربکسی و موتور گیرلس و موتورهای مغناطیسی و غیره که در ایران بیشتر دو نوع موتور آسانسور گیربکس و گیرلس مورد استفاده می باشد

انواع موتور آسانسور :
۱-موتور گیربکس دار آسانسور :
در آسانسور کششی نیروی محرکه
به هرز گردی چرخ های خودرو قبل از شروع حرکت تیک آف گویند که در ابتدا با صدای جیغ_لاستیک ها و بعد دود برخاسته شده از لاستیک ها همراه است که هیجان وافری را برای راننده و بینندگان به ارمغان می آورد.
تیک آف به این دلیل بوجود می آید قدرت موتور بسیار زیادتر از آن مقدار که برای شروع حرکت لازم است به چرخ ها می رسد.این قدرت که به صورت آنی به چرخ ها منتقل می شود باعث بوجود آمدن هرزگردی و کم شدن تماس بین لاستیک و جاده می شود و با ادامه یافتن و حرکت کردن خودرو

زنجیر موتورسیکلت :
یکی از حیاتی ترین عناصر در موتورسیکلت ها استفاده از زنجیر موتورسیکلت خواهد بود . اما زنجیر موتورسیکلت چیست و در کجا قرار می گیرد؟ این زنجیر دارای متریال فلزی می باشد که این متریال سبب ایجاد مقاومت بسیار بالا در این نوع از زنجیر ها خواهد شد. وظیفه ی این زنجیر انتقال نیرو می باشد.این انتقال نیروی محرکه سبب ایجاد نیرو در چرخ عقب خواهد شد. می توان گفت این زنجیر به عنوان بک رابط بسیار مهم عمل خواهد نمود. در صورتی که این زنجیر وج
دیزل ژنراتور به مجموعه موتور دیزل، ژنراتور و قطعات فرعی مثل شاسی، اتاقک پوشاننده، سیستم‌های کنترل، قطع‌کننده اضطراری مدار، سیستم استارت اتوماتیک و… گفته می‌شود. این مجموعه، هدف تولید برق با استفاده از سوخت گازوئیل یا دیزل را دارد. به عبارتی، دیزل ژنراتور نیروی مکانیکی بدست‌آمده از سوخت گازوئیل را به موتور انتقال داده و در خروجی، به ما برق می‌دهد.
دیزل ژنراتورها برای منازل، فروشگاه، ادارات و مکان‌های کوچک معمولا از ۱ تا ۲۰ کیلو ولت آ
 مجموعه ی آثار شهید مطهری، خالق یک نظام منسجم فکری و ارائه دهنده ی چارچوب مشخصی از اندیشه ی اسلامی است.۱
در اندیشه استاد مطهری، ریشه ی همه ی مباحث، « توحید » است؛ چرا که « اصل توحید این صلاحیت را دارد که مانند آب، ریشه ی همه ی اندیشه های دیگر را سیراب کند و مانند خون، به همه ی اجزا و اندام ها غذا برساند و مانند روح، برپا دارنده و زندگی بخش همه ی اندام ها باشد و قوه ی محرکه ی یک مکتب باشد»، « با اینکه انسان گمان می کند که توحید، یکی از مسائل اسلام
سیستم های انتقال مواد پنوماتیک برای جابجائی میزان مشخصی از مواد در یک فاصله معلوم طراحی می شود بسته به نوع مواد و فاصله می توان مواد را تا 40 تن در ساعت انتقال داد. امکان جابجائی در فشار مثبت و یا منفی و همچنین بصورت غلیظ (Dense Phase) و یا رقیق (Dilute Phase) نیز وجود دارد.
در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی هنگام تعمیرات اساسی نیاز به یک نوع سیستم انتقال مواد پنوماتیک می باشد که برای تخلیه کاتالیست و شارژ آن و سرامیک بال به کار میرود که به آن مکنده تخلیه کا
اسکرابر دستی یک دستگاه مخصوص شستشوی کف می باشد که در مدل های مختلف ارائه می شود.
از نظر منبع تغذیه اسکرابر دستی در دو نوع باتری دار و کابلی موجود است. در اسکرابر های دستی باتری دار، تامین انرژی موتور حرکتی، موتور برس، موتور مکنده و دیگر بخش های نیازمند نیروی محرکه، بر عهده چند باتری می باشد. این اسکرابر ها بدون نگرانی بابت نبود پریز برق در محیط، در بخش ها و راهروهای مختلف یک مجموعه قابل استفاده هستند.
دستگاه کف شو دستی برقی به نسبت دستگاه ه
1- بالابرهای آکاردئونی یا قیچی: این بالابرها جهت تعمیرات، نصب، رنگ آمیزی، بازرسی و... استفاده می شود. بالابرهای قیچی از ۳ متر دسترسی تولید شده و برخی شرکت های بزرگ بین المللی با تکنولوژی بالا قادر به ساخت حد اکثر تا ۳۲ متری آن هستند. مزیت بالابرهای آکاردئونی ظرفیت بالا و سطح وسیع سکوی کاری ان ها می باشد. بنابر این گاهی ۶ نفر می توانند به صورت همزمان در ارتفاع کار کنند. این بالابرها بسته به ارتفاع مورد نظر، ابعاد و قابلیت حرکتی مختلفی دارند. برخ
خشمگینم.
از عقده‌هایی که تو جامعه موج می‌زنه.
از این جامعه‌ی عقده‌پرور که وقتی یکی به یه قدرتی، هرچند کوچیک می‌رسه، اون عقده‌ها براش موتور محرکه‌ی پروروندن عقده‌ای‌های دیگه‌ای میشه.
و این سیکل فقط با خودآگاهی شکسته میشه.
چقدر محاسبه‌مون ضعیفه.

چشم‌هام دیگه نمی‌تونن باز بمونن. دیشب بیدار بودم. امشب دو سه ساعت خوابیدم. الان احساس کردم چقدر تشنه‌مه و یادم اومد که دیروز آب نخوردم. از بالا تا پایین با همه‌شون دعوا کردم، نگهبان، حسابدار
سایبان برقی مشهد
امروزه سایبان‌ های متحرک به دو دسته تقسیم می شوند:
دسته اول سایبان هایی که به صورت دستی باز و بسته می شوند و دارای یک گیربکس دستی و یه اهرم می باشند
دسته دوم سایبان های برقی یا اتومات هستند که توسط موتور برقی(الکتریکی) باز و بسته می شوند.
هر کدام از این سایبان ها بسته به مکان مورد نظر و شرایط آب و هوایی و ... دارای مزیت هایی هستند.
سایبان های برقی به صورت افقی بوده و پایه یا ستونی ندارند و بر روی دیوار با پیچ و رولپلاک قابل نصب می
لینک دانلود:
 http://bit.ly/31u9bgs

برای مشاهده دیدن تمام سوالات بر روی لینکهای بالا کلیک کنید:

تعدادی از سوالات لینک بالا\

) نیروی محرکه پمپ سوخت رسان مکانیکی موتورهای چهار زمانه از کجا تامین میشود؟
۱- از طریق چرخدنده سوار شده بر روی میل لنگ
۲- از طریق میل دلکو
 ۳- از طریق میل سوپاپ ☑
۴-از طریق ایجاد فشار و خلاء بصورت نیوماتیکی در داخل سیلندر مربوطه

) نیروی محرکه پمپ بنزین در موتورهای دوزمانه از کجا تامین می شود؟
۱- از طریق دلکو
۲- ا
پره موتور سیکلت چیست؟
پره موتور سیکلت میله های فلزی هستند که از طرف خمیده آن به توپی موتور سیکلت و از طرف دیگر (پیچی) به طوقه موتور سیکلت متصل میشوند و وظیفه انتقال نیروی محرکه چرخ ها و ثابت نگهداشتن آنها در محیط چرخشی توپی میباشد.
پره موتور سیکلت معمولا از جنس فولاد و بسیار محکم ساخته میشود و روی آن آبکاری شده تا علاوه بر زیبایی به راحتی پوسیده نشود.
پره موتور سیکلت باید به راحتی پاره و شکسته نشود. پره ها در جهات مختلف نصب میشوند و وظیفه جل
لینک دانلود:

برای مشاهده دیدن تمام سوالات بر روی لینکهای بالا کلیک کنید:

تعدادی از سوالات لینک بالا\

) نیروی محرکه پمپ سوخت رسان مکانیکی موتورهای چهار زمانه از کجا تامین میشود؟
۱- از طریق چرخدنده سوار شده بر روی میل لنگ
۲- از طریق میل دلکو
 ۳- از طریق میل سوپاپ ☑
۴-از طریق ایجاد فشار و خلاء بصورت نیوماتیکی در داخل سیلندر مربوطه

) نیروی محرکه پمپ بنزین در موتورهای دوزمانه از کجا تامین می شود؟
۱- از طریق دلکو
۲- ا
به نام خدا
سلام خدمت همه خانواده برتری های عزیز
یه موضوعی رو میخواستم باهاتون در میان بذارم، همه میدونیم که برای رسیدن به قله های موفقیت باید تلاش کنیم، و من هم راجع به این تلاش کردن مطالبی خوندم، اینکه کسی مثل رونالدو برای موفقیت اینقدر سخت کار کرده نشون میده انگیزه بسیار قوی ای داشته، انگیزه یعنی دلیل حرکت، نیروی محرکه.
انگیزه و حس نیاز رابطه مستقیم دارن، وقتی شدیدا در زندگی نیاز به چیزی پیدا میکنیم انگیزه بسیار قوی ای در مسیر تلاش پیدا
وب‌سایت آسانسور اصفهان ، ارائه خدمات فروش و نصب آسانسورهای هیدرولیک در اصفهان  که در ادامه توضیح مختصری از این نوع آسانسورهای هیدرولیکی اصفهان در بین کاربران خانگی و تجاری  مختلف ازجمله  و تعمیر راحت آسانسور ؛ زیباسازی آسانسورها با محفظه‌های شیشه‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرند. امروزه در کشورهای اروپایی چیزی بیش از 70 درصد از آسانسورهای کمتر از پنج طبقه ، از سیستم هیدرولیک استفاده می‌کنند این سیستم نرمی حرکت در استارت اولیه آسانسور ؛
از جمله تجهیزات که در عملیات های بتن ریزی ساختمان ملزم به استفاده از آن هستند، بتونیر می باشد. این بتونیر در اصطلاح عامیانه تری با عنوان میکسر بتن نیز شناخته می‌ شود و می ‌تواند در انواع میکسر بتن برقی، میکسر بتن دیزلی، میکسر بتن بنزینی و... طراحی و تولید شوند. بتونیر را می ‌توان در جمع اصلی‌ ترین تجهیزات ساختمان سازی قرار داد. این تجهیز در مسیر ساخت بتن قدم بسیار مهمی را بر می ‌دارد و عملکرد مطلوب آن جدا از ساخت بتن مرغوب می تواند باعث سرعت
اصطلاحات و تعاریف:
در این استاندارد اصطلاحات با تعاریف زیر بکار برده میشود. برای احتراز از تکرار، اصطلاحات به ترتیب حروف
الفبایی و نه بر طبق نوع تجهیزاتی که در آنها بکار رفته ذکرشده اند.
آسانسور :
دستگاهی است دائمی که برای جابجایی اشخاص یا کالا، بینطبقات ساختمان بوده و در طبقات مشخصی عمل می نماید.
دارایکابینی است که ساختار، ابعاد و تجهیزات آن به اشخاص به سهولت اجازه استفاده می دهد ومیان ریل های منصوب عمودی با حداکثر
انحراف 15 درجه حرکت می کن
کمپانی ولوو تراکس اولین سری از کامیون های الکتریکی خود را به مشتریان سوئدی تحویل داد. این کامیون ها به شرکت رنووا که در زمینه ی بازیافت فعال است و همچنین به شرکت لجستیک TGM تحویل داده شدند.
فعلاً میزان تولید و تحویل این کامیون ها محدود و کم است اما تولید سری کامیون های الکتریکی FL و FE در نیمه دوم سال جاری شروع خواهد شد. بازارهای اروپایی اولین جایی هستند که کامیون های بدون آلایندگی ولوو را دریافت خواهند کرد.
راجر آلم رئیس ولو تراکس می گوید:همکار
جدیدا شرکت بالابر سازی ایتالیایی EasyLift موفق به ساخت یک بالابر تلسکوپی جدید شده است که تا ارتفاع 31 متر دسترسی دارد. این دستگاه در حین کار به صورت ثابت توسط پایه های استقرار در محل کار نصب می شود، شاسی این دستگاه از نوع عنکبوتی می باشد. دستگاه جدید RA31 دارای سه بوم تلسکوپی به صورت بازشونده / جمع شونده می باشد که توسط جک های هیدرولیکی کار می کنند. سبد به آخرین بوم متصل شده و با عرض 1/8 متر، ظرفیت حمل 230 کیلوگرم را دارد.
دکل بالابر مورد نظر قابلیت چر
هیدرولیک چیست؟
هیدرولیک چیست:
هیدرولیک (به فرانسوی: Hydraulique، هیدرولیک)(به انگلیسی: Hydraulics، هایدرولِکس) یک مبحثی است که به روش‌هایکاربردی استفاده از سیالات تحت فشار می‌پردازد.
سامانه‌های هیدرولیک که یکی از دو زیرمجموعه کلی سامانه‌های انرژی سیالات هستند (نوع دیگر پنوماتیک است)، برای انتقالانرژی استفاده می‌شوند.مزیت هیدرولیک نسبت به روش‌های انتقال انرژی مکانیکی و الکتریکی، قابلیت افزایش نیرو در حین انتقال و تغییر سریع جهت حر
همانطور که می دانیم نیروی محرکه خودروهای درون سوز از اشتعال مخلوط هوا و بنزین درون محفظه سیلندر تامین می گردد. شمع خودرو وظیفه مشتعل کردن این مخلوط را توسط ایجاد جرقه بر عهده دارد. در حقیقت وقتی الکتریسته لازم توسط کوئل به شمع ها ارسال می گردد باعث خواهد شد که بین دو الکترود موجود در پایین ترین قسمت شمع جرقه ای تشکیل شود. مخلوط هوا و بنزین که به شدت متراکم شده و آماده اشتعال است با این جرقه منفجر شده و پیستون را به سمت پایین پرتاب می کند.
الکتر
16 آذر ماه نشان از ایستادگی، شجاعت، آزادگی و اندیشه ورزی دانشجویانی است که ادامه دهنده راه شهیدان و جان برکفانی همچون شریعت رضوی‌ها، قندچی ها و بزرگ‌نیاها هستند. روز دانشجو فرصتی است که نقش برجسته و پررنگ قشر عظیم دانشجویان و سرنوشت سازان را در جامعه یادآوری کنیم و یادمان نرود که آن ها همواره در جهت شکوفایی ایران اسلامی تلاش کرده‌اند. چه بزرگ مردان و بزرگ زنانی که در راه آزادگی، علم اندوزی و جهاد در راه علم و دانش جان خود را فدا کردند تا ام
ابزار صنعتی چیست؟
ابزار صنعتی یکی از اصلی ترین پایه های راه اندازی دستگاه ها و ماشین آلات مختلف در کارخانجات و محیط های صنعتی می باشد که از نظر تنوع در سطح بسیار بالایی قرار دارد. ابزارآلات صنعتی برخلاف ابزارهای خانگی اغلب برقی و بادی بوده و کمتر با نیروی محرکه دست عمل می کنند. به همین خاطر است که از نظر قیمت کمی نسبت به سایر انواع ابزار گران تر می باشند. قبل از خرید ابزار صنعتی پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب را بخوانید تا با پاسخ سوالاتی از ق
موتورهای خطی ( LINEAR MOTOR ) به صورت یک حرکت خطی تولید نیروی مکانیکی می کند .موتورهای خطی القایی ( LINEAR INDUCTION MOTOR ) ، اساسا متشکل از یک یا چند القا کننده ( اولیه ) که از مدارهای مغناطیسی عموما ورقه ورقه روی هم گذاشته شده ( مجموعه ورقه های مغناطیسی ) ، که بر روی آنها سیم پیچها قرار گرفته است و از یک جریان القاء کننده ثانوی ، معمولا به شکل یک صفحه  یا پروفیل مسی یا آلومینیومی تشکیل می شوند .این موتورها هنگامی که القا کننده اولیه با استفاده از جریان متناوب د
کلیپ آموزش ساخت اسباب بازی هواپیمای سبک با نیروی محرکه لاستیکی
Rubber Plane
کاربران محترم همان طور که می دانید امروزه با گسترش بازی های رایانه ای و اندرویدی افراد دورهمی و ارتباط کم تر و ضعیف تری با هم دارند که این یکی از عیوب این بازی هاست. در زمان گذشته بازی های فیزیکی باعث می شد دوستان و افراد خانواده تعامل و ارتباط خیلی زیادی با هم داشته باشند که این خود باعث نزدیکی و لذت بیشتری می شد.
در ادامه مطلب فیلم آموزش
لیفتراک‌ها ماشین‌هایی هستند که به منظور بالا و پایین بردن وجابه‌جایی وسایل سنگین در کارخانه‌ها، انبارها و محل‌هایی که ساخت و ساز بیشتر است، مورد استفاده قرار می‌گیرند.
اگرچه این ماشین‌های پر قدرت عمل جابه‌جایی را آسان‌تر و بازدهی کار را افزایش داده است، اما برای استفاده از آن‌ها با بالاترین میزان عملکرد، توجه به برخی نکات از جمله شناخت قطعات و ویژگی‌های لیفتراک ضروری است.
آگاهی از نوع سوخت لیفتراک به عنوان نیروی محرکه‌ی موتور این
پمپ دنده ای، یکی از پمپ های مورد استفاده در سمپاش های موتوری می باشد
نداشتن پوشش های ایمنی هنگام سمپاشی !!
سمپاشی هومینوارائه دهنده کلیه خدمات سمپاشی، سمپاشی ساختمان، سمپاشی منزل، سمپاشی پارکینگ، سمپاشی شرکت، سمپاشی بیمارستان، سمپاشی کارخانه می باشد.
سمپاشی سوسک، سمپاشی ساس، سمپاشی کنه، سمپاشی پشه ، سمپاشی مگس، سمپاشی مایت و … از خدمات سمپاشی هومینو می باشد.

این نوع پمپ ها معمولا در سمپاشی ها با حجم کم بکار می رود. در پمپ
پیش بینی می کنیم هاچبک ها ، سدان ها ، کوپه ها و سوپراسپرت های زیادی را در این لیست مشاهده کنیم ، اما فناوری عالی پژو 407 باعث شده تا  بتواند وارد این مجموعه شود. نسل دوم پژو 407 از سال چهارم تا به امروز در دسترس است و تأثیر فنی بر مدل بنزینی دارد. با استفاده از این مدل ، یک توربوشارژر دو لیتری چهار سیلندر (2 سی سی) می تواند 2 اسب بخار را به یک شاسی دو تایی پژو 407 تحویل دهد. پژو 407 به عنوان یکی از لوکس ترین ، باکیفیت ترین و ایمن ترین شاسی در بازارهای جهانی
دیزل ژنراتور چیست ؟

دیزل ژنراتور (Diesel
Generator)، یا مولد دیزل به ترکیبی از موتور دیزل، ژنراتور
و انواع متعلقات فرعی از قبیل شاسی، کانوپی یا اتاق سایلنت جهت محافظت و کاهش صدا،
سیستم‌های کنترل، قطع کننده‌های اضطراری مدار، سیستم مولد گرما، سیستم استارت اتومات
و غیره که به منظور تولید برق استفاده می‌شود، می‌گویند.

هدف از این ترکیب تولید برق یا همان الکتریسیته
از سوخت دیزل (گازوئیل یا بنزین) است. به این معنی که این دستگاه نیروی مکانیکی حاصل از س
طراحی به‌نام میلن ایوانف رندرهایی از شاسی‌بلند زرهی منتشر کرده است که بی‌شباهت به خودروهای دوران آخرالزمان نیست.
هنگامی‌که به وسایل نقلیه‌ی زره‌پوش برای استفاده‌ی نظامی فکر می‌کنیم، اولین اسم‌هایی که احتمالا به ذهن خطور می‌کنند، Arquus Scarabee ارتش فرانسه یا رضوانی تانک ایکس هستند. این دو خودرو کاملا خاص هستند؛ به‌ویژه تانک رضوانی با سیستم محافظ دربرابر بمب الکترومغناطیسی. مدل غیرنظامی Inkas Sentry از این سری خودروها است که دربرابر نارنجک
گرهک تیروئیدی
گرهک های تیروئید یاندول های تیروئیدی توده‌هایی هستند که معمولاً از یک  غده تیروئید سالم بوجود می‌آیند. آنها نشان دهنده یک نئوپلاسم تیروئید هستند، اما تنها درصد کمی از این‌هاسرطانی می‌شوند. اغلب این رشد غیرطبیعی بافت تیروئید در لبه غده تیروئید قرار دارد و می‌تواند به عنوان یک توده در گلو لمس شود. هنگامیکه این گرهک‌ها بزرگ شوند یا در افراد بسیار لاغر ایجاد شوند، می‌توانند به عنوان یکتوده در جلوی گردن دیده شوند.گاهی او
نیروی محرکه لازم برای جابجایی کابین آسانسور توسط موتور آسانسور تامین می شود.البته باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که در آسانسورهای کششی همه ی نیروی لازم برای جابجایی کابین توسط موتور تامین نمی شود؛ بلکه بخشی از این نیرو توسط وزن کادر وزنه تامین می گردد.برای مثال وقتی که کابین آسانسور در پایین ترین طبقه قرار دارد، کادر وزته بالا می باشد و برای بالا آمدن کابین، لازم نیست موتور آسانسور، تمام نیروی مورد نیاز برای به حرکت در آوردن کابین را تام
اسکوتر حرکتی وسیله ای کمک حرکتی، مشابه ویلچر برقی است. اسکوتر برای افرادی در نظر گرفته شده است که از نظرحرکتی ناتوان است، به سختی می تواند راه برود و برای انجام کارها نیاز به کمک دیگری دارد .اسکوتر حرکتی شامل یک صندلی سوار بر۳ الی ۵ چرخ، صفحه ای تخت و یا جا پایـی برای قرار گرفتن پاها و فرمانی در جلو که هدایت چرخ ها و صندلی ها را برعهده دارد. نیروی محرکه ی اسکوتر را یک موتور الکتریکی با انرژی باتری که توسط خود اسکوتر حمل می شود تامین می کند.
مزای
اونقدر خارج برنامه نوشتم که رسیدیم به برنامه، امروز پنج‌شنبه است :(
می‌دانم باید بلند شوم و بروم دنبال معنای تنهای‌هایم بگردم، نمی‌توانم بلند بشم چون هنوز به اندازه کافی سوگواری نکردم، همین چند وقت قبل بود که هارد دو ترابایت‌م دیگه به کامپیوتر وصل نشد، اولش فکر کردم شوخی است، باور نکردم، بعد عصبانی شدم از دست خودم، از دست لیلی شروع کردم به پرخاش که چرا هارد را گذاشتم فلان جا و چرا به هارد من دست زدی؟ بعدش شروع کردم به نذر کردن (یه ocpd واقع
Bobbin solenoid valve بوبین سولونویید ولو
بوبین سولونویید ولو چیست؟
سلنوئید ولو  یک شیر الکترومکانیکی است
برای  قطع و وصل مسیر مایعات و گازها. سولونوئید  انرژی الکتریکی را به
انرژی مکانیکی جهت چرخش ، باز یا بستن یک ولو (شیر) به بصورت مکانیکی تبدیل
می کنند. این شیرها به واسطه جریان برق وارد شده به بوبین آن ، عمل قطع و
یا وصل جریان سیال را انجام می دهد.
سیال: به مایعات و گازها سیال می گوییم . (آب ، هوا ، اسید یا …)
در شیر های دو راهه
سیال  در قسمت خروجی قط
مدت هاست حرف دارم برای گفتن. حالا نه حرف خاصیا، منظورم اینه که پست دارم برا نوشتن! اما از زیرش در میرم چون زندگیم رو نامرتبی ها احاطه کردن و من نمیتونم ازشون خلاص شم. از نامرتبی ها. از درس های رو هم شده، از قرار های کنسل شده، رفقای پیچیده شده، دعواهای در نطفه خفه شده، خونه ای که مدت هاست رسیدگی حسابی بهش نشده و فقط چون فردی که توش زندگی میکنه همه چیز رو به جای اولش برمیگردونه و هر چیزی که میخوره حداکثر تا نیم ساعت بعد ظرفش رو میشوره یا آشغالش رو
مشکل تیروئید در سالمندان
طی تحقیقات بعمل آمده دیده شده که در دوران سالمندی، سیستم هورمونی سالمندان دچار تغییراتی خواهد شد و در پی آن ترشح هورمون ها کاهش می یابد.از جمله نشانه های کم کاری تیروئید در سالمندان می توان به خستگی، ضعف، خشکی پوست، ریختن مو، یبوست، خواب آلودگی، ضعف حافظه، افسردگی، بی‌اشتهایی و کاهش زمان توجه می‌باشد که با برخورد چنین وضعیتی خانواده و پرستار سالمند باید دقت کاملی در وضعیت سالمند داشته باشد.
سیستم هورمونی با پیری
دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتور چیست ؟
دیزل ژنراتور یا مولد دیزلی و یا بنزینی و یا بادی و... به ترکیبی از موتور و ژنراتور و انواع متعلقات فرعی از قبیل شاسی، اطاقک پوشاننده (کانوپی) جهت محافظت و کاهش صدا،  سیستم‌های کنترل، قطع کننده‌های اضطراری مدار، سیستم مولد گرما، سیستم استارت اتومات و غیره که به منظور تولید برق استفاده می‌شود، می‌گویند. هدف از این ترکیب تولید الکتریسیته یا همان برق از سوختهای فسیلی است. یعنی این دستگاه نیروی مکانیکی حاصل از
دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتور چیست ؟
دیزل ژنراتور یا مولد دیزلی و یا بنزینی و یا بادی و... به ترکیبی از موتور و ژنراتور و انواع متعلقات فرعی از قبیل شاسی، اطاقک پوشاننده (کانوپی) جهت محافظت و کاهش صدا،  سیستم‌های کنترل، قطع کننده‌های اضطراری مدار، سیستم مولد گرما، سیستم استارت اتومات و غیره که به منظور تولید برق استفاده می‌شود، می‌گویند. هدف از این ترکیب تولید الکتریسیته یا همان برق از سوختهای فسیلی است. یعنی این دستگاه نیروی مکانیکی حاصل از
تک چرخ بورس انواع کلاه ایمنی موتور سیکلت – ارسال از تهران به تمام نقاط ایران
کلاه ایمنی آپاچی
کلاه ایمنی آپریلیا
کلاه ایمنی آمیکو
کلاه ایمنی آیما
کلاه ایمنی احسان
کلاه ایمنی اس وای ام
کلاه ایمنی استلز
کلاه ایمنی اصفهان سیکلت
کلاه ایمنی ام وی آگوستا
کلاه ایمنی انرژی موتور
کلاه ایمنی اونجر
کلاه ایمنی ایران دوچرخ
کلاه ایمنی باجاج
 کلاه ایمنی پولسار
کلاه ایمنی پالس
کلاه ایمنی باکسر
کلاه ایمنی برمودا
کلاه ایمنی بنلی
کلاه ایمنی به پر
کلاه ای
دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتور چیست ؟
"هوالنور" 
خدا میدونه چقدر ناخن جویدم و پشت دستمو گاز گرفتم تا اینو بنویسم ... 
همیشه اهل جنگیدن بودم و هستم، تا اینجا اومدم و قطعا از این به بعد هم میرم ... فقط فرقش اینه که تا قبل این یه نفر پیدا میشد یه کمکی بکنه اما الان ... 
همیشه اونایی که میجنگن یه نیرو محرکه ای باید داشته باشن 
یکی با شوق مادیات شب تا صبح و صبح تا شب تلاش میکنه تا این دنیاشو بسازه 
اون یکی به شوق حوری و پری با نفسش میجنگه تا اون دنیاشو بسازه 
یکی دیگه هم هم خدارو میخواد هم خرم
واتر جت به دستگاهی می گویند که در مقیاس صنعتی و با فشار قوی تر برای بریدن مواد سخت
مانند فلز، سنگ ، شیشه ، چوب و پلاستیک استفاده می شود و در مقیاس ضعیفتر برای برداشتن
روکش سیمها و پلیسه گیری و نماشویی سطوح از جمله نماشویی ساختمانها مورد استفاده قرار میگیرد.
اصول کار دستگاه واترجت به این صورت است که الکترو موتور باعث چرخش پمپ هیدرولیک شده
و روغن در جهت حرکت پیستونها حرکت می کند و پیستون به بالا و پایین حرکت کرده و همین امر باعث
حرکت آب با فش
دیزل ژنراتور یا مولد دیزل (انگلیسی: Diesel generator) به ترکیبی از موتور دیزل ژنراتور، ژنراتور و انواع متعلقات فرعی از قبیل شاسی، تانک سوخت، اطاقک پوشاننده جهت محافظت و کاهش صدا، سیستم‌های کنترل و حفاظت، قطع‌کننده‌های اضطراری مدار، سیستم پیش گرم کن روغن و آب موتور، هیترهای ضد رطوبت، سیستم استارت اتومات و غیره که به منظور تولید برق استفاده می‌شود، می‌گویند.

مجموعه دیزل ژنراتور: رنج کوچک موتور ژنراتورها می‌توانند از ۱ تا ۲۰ کیلوولت آمپر (K
مدیریت فروش:09130520455

راهبند چیست ؟راهبند به تجهیزاتی گفته می شود که به صورت افقی بر روی یک پایه اتصال داشته و یک ارتفاع مشخصی از زمین دارد و از آن برای مسیر ورودی مکان های مختلف استفاده می کنند.کاربرد راهبنداز راهبند در مکان های پر تردد استفاده شده و مسیر ورودی را به صورت موقت مسدود می کند. کاربرد آن در ورودی کارخانه ها، پالایشگاه ها، مجتمع های مسکونی، ادارات، امور عمرانی شهری، عوارضی جاده ها و پارکینگ های عمومی و همچنین کنترل ترافیک می باشد
شرکت بی ام و در سال ۱۹۱۶ توسط شخصی به اسم فرانتس یوزف پوپ تأسیس شد و هم ‌اکنون مالک شرکت‌های رولز-رویس موتور کارز و مینی است. در سال ۲۰۱۵ بی ‌ام ‌و بیش از دو میلیون و چهارصدهزار دستگاه وسیله نقلیه تولید کرد. 
کارخانه بی ام و در سال ۱۹۱۷ به‌عنوان یک کارخانه تولید موتور هواپیما تأسیس شد و در سال ۱۹۲۸ آغاز به تولید خودرو کرد. نخستین خودروی تولیدی این شرکت، دیکسی بود، که بر پایه آستین ۷ و تحت لیسانس شرکت موتور آستین تولید شد. نشان این کارخانه
آسانسور چیست ؟
آسانسور نوعی ماشین مکانیکی برای حمل و نقل عمودی است که با سیستم تعلیق و تعادل نیروی محرکه،عمل جابه جایی را انجام میدهد
اولین آسانسور ها در قرن های گذشته به شکل بالابر ساخته میشدند
این بدین معناست که از قرن های گذشته آسانسور های ابتدایی در زندگی بشر وجود داشته است
اما اولین آسانسورهایی که  به شکل امروزی میشناسیم ، توسط اوتیس در آمریکا ساخته و آزمایش شد
تاریخچه انواع آسانسور در ایران
آسانسور به صورت امروزی در حدود 50سال بیش و
علی رغم مقاومت بسیار بالای سازه چادری ثابت در برابر باد ، برف و عوامل جوی مقاومت سازه های متحرک در برابر نزولات جوی و طوفان های شدید محدود می باشد. سازه های متحرک پارچه ای در هنگام باد های شدید و یا برف سنگین می بایست در حالت بسته قرار بگیرند تا وزن برف و یا نیروی باد آسیب به آن نرساند. به همین خاطر استفاده از سازه های متحرک به عنوان سقف پارچه ای و یا سایبان چادری به مجموعه ای هایی که تجهیزات زیادی دارند توصیه نمی گردد. مهمترین کاربردهای سای
تعویض شمع خودرو یکی از مهمترین موارد در تعمیر و نگه داری خودرو محسوب می گردد چرا که این قطعه کوچک نه چندان گران قیمت تاثیر بسزایی در عملکرد فنی خودرو و کاهش مصرف سوخت دارد. همانطور که می دانیم نیروی محرکه خودروهای درون سوز از اشتعال مخلوط هوا و بنزین درون محفظه سیلندر تامین می گردد. شمع خودرو وظیفه مشتعل کردن این مخلوط را توسط ایجاد جرقه بر عهده دارد. وقتی الکتریسته لازم توسط کوئل به شمع ها ارسال می گردد باعث خواهد شد که بین دو الکترود موجود
هر دو کشنده مان و ولوو دارای 480 اسب بخار قدرت هستند. خوب ازاتاق شروع میکنیم:
اتاق ولوو از نوع گلوبتروتر می باشد. و اتاق مان از نوع XXL که بزرگ ترین اتاق موجود در بازار جهان می باشد.
موتور مان از یک موتور شش سیلندر به حجم 1/12 بهره می برد با قدرت موتور 480 اسب بخار.
ولوو هم از یک موتور شش سیلندر با حجم موتور 8/12 با قدرت موتور 480 اسب بخار.
یک تعریف کلی از مان:معرفی و مشخصات تریلی (Man tga) این کشنده از موتوری به حجم 12 لیتر و قدرتهای 380 - 410 - 430 - 460 -530 اسب بخار استفا
این دستگاه که با نام های ملات ساز، خلاطه، میکسر بتون و مخلوط کن بتن نیز شناخته شده، جز جدید ترین دستگاه های بتن ریزی و با نازلترین قیمت می باشد و برای تولید بتن با حجم کم و متوسط، مثلا تا 30 متر مکعب و در روز کاربرد دارد. عملکرد این دستگاه مانند پیمانه کردن مصالح توسط نیروی انسانی صورت می گیرد لذا این نیروهای انسانی می بایست آموزش کافی را در این زمینه ببینند.
این شرکت به عنوان بزرگترین تامین کننده ماشین آلات ساختمانی آمادگی خود را جهت تامین ان
پنجره‌ی آشپزخونه‌ی ما رو به کوچه باز می‌شه. ظهر حوالی ساعت ۱۲ که رفتم آب بخورم، صدای یه آهنگی با کیفیت نه چندان بالا توی آشپزخونه پیچیده بود. آهنگ سوغاتی از هایده. طبق معمول فضولیم گل کرد. یه صندلی زیر پام گذاشتم و از پنجره شروع کردم به دید زدن ببینم بیرون چه خبره! یه پیرمرد توی یه پژو‌ پارس نشسته‌بود و غرق در شنیدن آهنگ. شاید هم غرق در تجدید خاطره. زنگ تعطیلی مدرسه‌ی تقریبا رو به روی خونه‌مون به صدا دراومد و یه پسر بچه لبخندزنان در ماشین رو
ابزار برقی
ابزر برقی از پرکاربردترین انواع ابزار می باشد که از سهولت استفاده می توان به عنوان مهم ترین ویژگی های مثبت آنها نام برد. این گروه از ابزار نه تنها در محیط های صنعتی، بلکه در تعمیر وسایل منزل نیز کاربرد بسیار گسترده ای دارد. فروشگاه اینترنتی ابزار مال در ادامه راهنمای خرید ابزار برقی را ارائه داده و انواع ابزار برقی و شارژی، قیمت ابزار برقی و راه های خرید آنها را بیان خواهد نمود.
ابزار برقی چیست
ابزار برقی به گروهی از ابزارآلات ص
تویوتا به تازگی از هاچ بک یاریس ۲۰۲۰ خویشتن درون ژاپن رونمایی کرد. خودروی کوچک و کاملاً متاخر از پلتفرم بدیع ای نصیب می سرما و نوآوری شگفت آوری را برای این کلاس از خودروها به ارمغان خواهد آورد. نانسی هابل، مدیر ارشد ارتباطات محصول تویوتا تو آمریکای شمالی در این زمینه گفت:برای آمریکای شمالی، ما به تولید تویوتا یاریس که درون کارخانه ی مزدا در مکزیک مصنوع می شود، دنباله خواهیم عدالت. هاچ بک تویوتا یاریس ۲۰۲۰ تو اروپا از نصف دوم سال ۲۰۲۰ نمایش
چرخه های برقی حاضر به سیستم پدال کمکی واقعاً در چند سال اخیر بیش رواج یافته اند و هنگام سواری، شما را از لحظه نمی اندازند. درحالی که بسیاری از طرح ها به دنبال دوچرخه سنتی هستند، شرکت آلمانی eRockit قطعاً متجاوز از آنکه به متعاقب چرخه باشد، از بخش های موتوری در دشت جدید خود استفاده می کند.بوسیله طور سنتی، موتورگازی به موتورسیکلت کوچکی مجهز به پدال حرکت دورانی ای می گویند که موتورسوار می تواند از حالت توقف تا جایی پدال بزند و سپس سایر مسافت سیر را
سقف متحرک چیست ؟
سقف متحرک چیست ؟
به سقف هایی که قابلیت باز و بسته شدن دارند سقف متحرک می گویند.سقف های متحرک انواع مختلفی دارند و با  متریال های مختلفی ساخته می شوند.ساختار بیشتر مدلهای سقف متحرک چیست ؟ ، سیستم ریل موازی و حرکت پوشش سقف در مسیر آن می باشد. بعلت وجود ریل های موازی سقف های متحرک فقط می توانند به شکل مربع و مستطیل باشند.سقف های متحرک به سبب سبکی سازه ؛ دوام پارچه و نوع سیستم حرکتی نیازی به اخذ مجوز از شهرداری محصولی به صرفه اقتص
پس از شناساندن فولکس واگن e-up و سئات e-Mii، درنهایت اشکودا هم خودروی الکتریکی خود را به نمایش گذاشت. اشکودا برای خودروی برقی متاخر خود، نام Citigo e iV را گزینش کرده است که به طراحی سیستم محرکه آن اشاره دارد؛ همچنین برای آلایندگی صفر، پیشرانه احتراق داخلی را به طور کامل حذف می نرم. در بیرونی معیار متجانس با هوا زیست اشکودا Citigo موتور الکتریکی با قدرت ۸۲ اسب تبخیر و گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر راحتی گرفته است.ممکن است این خودروی الکتریکی مفرط کوچک بوسیله د
در این استاندارد اصطلاحات با تعاریف زیر بکار برده میشود. برای احتراز از تکرار، اصطلاحات به ترتیب حروف
الفبایی و نه بر طبق نوع تجهیزاتی که در آنها بکار رفته ذکرشده اند.
آسانسور :
دستگاهی است دائمی که برای جابجایی اشخاص یا کالا، بینطبقات ساختمان بوده و در طبقات مشخصی عمل می نماید.
دارایکابینی است که ساختار، ابعاد و تجهیزات آن به اشخاص به سهولتاجازه استفاده می دهد ومیان ریل های منصوب عمودی با حداکثر
انحراف 15 درجه حرکت می کند .
آسانسور با رانش م
صد‌وده سال از پیروزی نهضت
مشروطه و استقرار ساختارها و نهادهای مدرن در ایران می‌گذرد،اما به‌نظر می‌رسد بسیاری
از اینها کارکرد حقیقی خود را ندارند. پارلمان داریم اما نظام حزبی جاافتاده‌ای نداریم
در نتیجه نمایندگان هیچ تعهدی به اجرای برنامه سیاسی یا اقتصادی ندارند و بجای پیگیری
منافع ملی، در پی راضی کردن رای‌دهندگان حوزه انتخابیه با توزیع بودجه دولتی هستند.
شهرداری داریم، اما منطق
مدیریت شهری مدرن بر آن حاکم نیست و بودجه شهرداری به جای
سال گذشته بود که مرسدس از مدل مفهومی ۲ سرنشینه‌ی نامعقولی با نام ویژن مرسدس-میباخ ۶ (Vision Mercedes-Maybach 6) در همایش مونته‌ری رونمایی کرد. به این دلیل لقب نامعقول به این خودرو داده شد که طول این خودروی ۲ سرنشینه، ۵.۸ متر بود. این خودرو مجهز به یک پیشرانه‌ی برقی با قدرت ۷۵۰ اسب بخار بود. در همایش امسال نیز مرسدس بنز تقریبا دوباره همان خودرو را به نمایش گذاشته است؛ با این تفاوت که مدل امسال کابریولت است.

از آنجایی که ویژن مرسدس-میباخ ۶ کابریولت، تقر
هنگام دوره انبار داری به منظور ممانعت از افزایش دمای فضای انبار، خارج کردن رطوبت هوا، دی اکسید کربن و تأمین اکسیژن موردنیاز برای تنفس غده های سیب زمینی ، تهویه هوای انبار الزامی است. تهویه می‌تواند بصورت طبیعی، با باز کردن در و پنجره های انبار و یا به کمک فن انجام شود. غده هایی که در یک توده سیب زمینی انباشته شده اند در اثر تنفس، گرما تولید کرده و دمای غده ها و هوای بین آنها افزایش پیدا می‌کند. این هوای گرم به فضای بالای توده رفته و هوای سرد ک
دسته: مکانیکبازدید: 1 بارفرمت فایل: pptxحجم فایل: 716 کیلوبایتتعداد صفحات فایل: 26برخی خودروهای قدیمی و تعداد زیادی از خودروهای مدرن امروزی، مجهز به سیستم خنک‌کاری با هوا هستند

قیمت فایل فقط 5,500 تومان

موتورهای بنزینی گرچه تا حدزیادی بهبود یافته‌ و اصلاح شده‌اند، اما هنوز بازده بالایی برای تبدیل انرژی شیمیایی به توان مکانیکی ندارند.بیشترین میزان انرژی موجود در بنزین (شاید 70درصد) به گرما تبدیل می‌شود و مهم‌ترین وظیفه سیستم خنک‌کاری خودرو
پمپ آب
انواع پمپ آب

پمپ‌ خلاء آب :
خلاء به معنی فشار پایین‌تر نسبت به فشار اتمسفر است یعنی یک پمپ خلاء، کمپرسوری است که در این دامنه فشار کارمی‌کند از جمله ویژگی خاص پمپ خلاء این است که آنها با انتساب فشار خیلی بالا کار می‌کنند، با این وجود، علی‌رغم اینموضوع، کمپرسورهای متراکم کننده چند مرحله‌ای می‌توانند برای محدوده فشارهای ۱ بار تا ۱/. بار مورد استفاده قرار گیرند.
پمپ یا تلمبه آب چیست :    
پمپ یا پلُمبه آب (به انگلیسی: Pump) وسیله‌ای مک
" امید فقط تو رو صبورتر میکنه، ولی واقعیت رو تغییر نمیده." 
این دیالوگ رو از فیلم هندی "رسوایی ٢٠١٩" شنیدم و انقدر من رو به فکر فرو برد که سریع نوشتمش تا فراموش نکنم.
وقتی اسم "هوپ/امید" رو برای خودم انتخاب کردم، شاید دنبال دست آویزی بودم برای ادامه دادن و اعتراف می کنم یکی از بهترین تصمیم های زندگیم همین بود! چون هر بار که شکستم، غمگین شدم و خشم و ضعف وجودم رو گرفت، یا خودم چشمم به سر درِ وبلاگم " قوی باش رفیق!" خورد یا کسی اومد و بهم تذکر داد تو که "
آرتور گوبینو (1882-1816) فرضیه‌های نژادی را مفهوم کلیدی در توضیح تاریخ جهان و بشریت می‌دانست. به نظر وی نژاد نیروی محرکه و عامل تعیین‌کننده در اوج یا سقوط تمدن‌ها و فرهنگ‌ها بوده و بدین سبب رشد و سقوط تمدن‌ها و فرهنگ‌ها تنها یک مسئله‌ی نژادی است!
گوبینو تعداد نژادهای انسانی را به سه نژاد اصلی تقلیل داده بود: سفید، زرد، سیاه. به نظر گوبینو هر نژاد صفات جسمی و روحی معین، ثابت و مشخص و غیرقابل تغییر خود را دارد که منشأ آن خون پاک اولیه است!
به نظر
ابزار نجاری
ابزارمال  یک شنیه 19 دی 1398
ابزار نجاری
ابزار نجاری از متنوع ترین ابزارها به شمار می رود که با توجه به کاربرد بسیار زیاد هر یک، در انواع ابزار دستی، برقی و بادی توسط برندهای مختلف تولید شده اند. اهمیت ابزار نجاری در این حرفه بسیار زیاد می باشد و می توان گفت بدون این گروه از تجهیزات فعالیت در این حوزه غیر قابل انجام است. در این مطلب قصد داریم نگاهی به انواع ابزار نجاری داشته باشیم و به سوالاتی از قبیل قیمت ابزار نجاری چقدر است و چ
فولکس واگن با معرفی کانسپت I.D. ویژن در نمایشگاه خودروی ژنو امسال نشان داد که سدان های الکتریکی این کمپانی تا سال 2030 دقیقا چگونه خواهند بود.
با دقت به تصاویر این خودروی مفهومی متوجه خواهید شد که سدان الکتریکی I.D. ویژن از بیرون تفاوت چندانی با سایر وسایل نقلیه نداشته اما فضای داخلی آن کاملا با آن چیزی که در خودروهای امروزی به چشم می خورد متفاوت است.

با حذف تجهیزات و کنترل های دستی این خودرو و با توجه به طراحی داخلی آن می توان بیان کرد که طراحان
فولکس واگن با معرفی کانسپت I.D. ویژن در نمایشگاه خودروی ژنو امسال نشان داد که سدان های الکتریکی این کمپانی تا سال 2030 دقیقا چگونه خواهند بود.
با دقت به تصاویر این خودروی مفهومی متوجه خواهید شد که سدان الکتریکی I.D. ویژن از بیرون تفاوت چندانی با سایر وسایل نقلیه نداشته اما فضای داخلی آن کاملا با آن چیزی که در خودروهای امروزی به چشم می خورد متفاوت است.

با حذف تجهیزات و کنترل های دستی این خودرو و با توجه به طراحی داخلی آن می توان بیان کرد که طراحان
ASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAASGHAخودروOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOONOOOON الکتریکی مسابقه ای فولکس واگن ID.R R رکورد کلی مهمانی ی سرعت گودوود را. شکست سریع ترین زمانی که تو هیل کلایمب ثبت شده بود، با.۴۱ ۶ ثانیه بوسیله نیک هیدفد تعلق داشت که در سال ۱۹۹۹ آن را با خودرو فرمول یک مک لارن مرسدس/MP4 13 ثبت. کرد با وجود این، فولکس واگن.R ID R در جشنواره ی سرعت امسال با عبور از رکورد هیدفد و ثبت.زمان ۳۹ ۹۰ ثانیه، رکوردی زیاد فوق العاده و دست نیافتنی را ازآنِ. خود کرد رکورد.
توافق درباره قانون جدید مهاجرت درآلمان که
توسط دولت ائتلافی آلمان اعلام شد بر اساس «مدل کِبِک» است و هدف از آن
جلوگیری از اقامت مهاجران غیرماهر است.

پس از سال‌ها بحث در آلمان، طی قرارداد ائتلاف دولتی میان احزاب مسیحی و
حزب سوسیال دموکرات این کشور به نظر می‌رسد که قانونی برای مهاجرت به این
کشور در حال آماده شدن است. روزنامه‌ی آلمانی “هندلزبلات” گزارش می‌دهد که
سندی از سوی وزیران درباره‌ی رئوس اصلی این قانون آماده و با موافقت وزیران

بایگانی ریلی هوشمند
بایگانی ریلی دیجیتال از محصولات کاربردی جهت قفسه بندی بایگانی اسناد، مدارک شرکت ها و سازمان ها می باشد که نسبت به قفسه های بایگانی مکانیکی، مدرن تر و همراه با مزایای بیشتری است. حرکت کابین در قفسه ریلی هوشمند به چهار طریق: فرمان قفسه، کلید حرکت اتوماتیک، نرم افزارکامپیوتر و ریموت کنترل می باشد. لازمه حفاظت و نگهداری از اسناد و طولانی‌ تر کردن عمر مدارک، فراهم‌آوری شرایطی مناسب در محل ذخیره‌سازی می باشد. چیدمان قفس
انرژی چی در فنگ شویی
به طور کلی نوعی انرژی است که در بدن تمام موجودات زنده وغیر زنده وجود دارد و در حال گردش است. در واقع  این انرژی  از وجود انسان و پیرامونش جدا نیست و در صورت نبودنش حیات به گونه ای مختل خواهد شد. به طوری که می توان لغت چی را به صورت نیروی حیات یا نیروی محرکه ترجمه کرد. به علاوه ، انرژی چی نیرویی است که باعث می شود اتفاقات خوب و بد رخ دهد و چرخ گردون بر این گنبد دوار بگردد. می توان گفت اساسی ترین نیرویی است که باعث به وجود آمدن ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سئوبار